Trooper 250 g/m2 arbeidsbukser
Art.nr. r8408d9
Minste antall: 50 stk
Lange arbeidsbukser i fargekombinasjon. Komfortabelt og justerbart stoff. Elastisk linning bak. Kontrasterende beltehemper, klaffer, folder og kantdetaljer. To lommer foran. To plisserte sidelommer med klaff og borrelås. To baklommer med klaff og borrelås.
3,71 kg
Velg variant
Pris
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
Merking
-
- DTF Transfer venstre ben (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre ben (78x78 mm)
-
- Silketrykk venstre ben (90x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre ben (90x100 mm)
-
- DTF Transfer høyre ben (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre ben (78x78 mm)
-
- Silketrykk høyre ben (90x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre ben (90x100 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 38 | |
| 40 | |
| 42 | |
| 44 | |
| 46 | |
| 48 | |
| 60 | |
| 50 | |
| 52 | |
| 54 | |
| 56 | |
| 58 |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Trooper 250 g/m2 arbeidsbukser
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Woven twill i Polyester Bomull Elastan, 250 g/m2 |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 43x33x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159758921 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
| Antall | 50 |
|---|---|
| Pris/stk | 280,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 38 | 49 |
| 40 | 100 |
| 42 | 150 |
| 44 | 199 |
| 46 | 150 |
| 48 | 100 |
| 50 | 99 |
| 52 | 50 |
| 54 | 50 |
| 56 | 25 |
| 58 | 25 |
| 60 | 25 |
Lignende produkter
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |