Monzha 150 g/m² kortermet sportspolo for barn
Monzha 150 g/m² kortermet sportspolo for barn
Art.nr. k04041c
Minste antall: 50 stk
Teknisk, kortermet poloskjorte. Strikket krage med 3 knapper. Pustende stoff som er enkelt å vaske og hurtigtørkende. Teknisk stoff. Pustende stoff.
0,76 kg
Velg variant
Finnes i 11 varianter
Pris
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 |
Merking
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x260 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x260 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x260 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x260 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard full front (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard full front (200x260 mm)
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard full front (200x260 mm)
-
-
-
-
- Sublimasjon ikke standard full front (200x260 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimasjon ikke standard full front (200x260 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimasjon ikke standard full front (200x260 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Transfer ikke standard full front (200x260 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (200x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (200x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (200x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (200x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard øverst bak (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (200x300 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (200x300 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon ikke standard øverst bak (200x300 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimasjon ikke standard øverst bak (200x300 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimasjon ikke standard øverst bak (200x300 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Transfer ikke standard øverst bak (200x280 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (21x21 mm)
-
- Silketrykk venstre overarm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre overarm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon venstre overarm (80x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer venstre overarm (80x60 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (70x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (57x57 mm)
-
- Silketrykk venstre bryst (60x60 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre bryst (60x60 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon venstre bryst (70x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer høyre overarm (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (21x21 mm)
-
- Silketrykk høyre overarm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre overarm (80x50 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon høyre overarm (80x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer høyre overarm (80x60 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (70x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (57x57 mm)
-
- Silketrykk høyre bryst (60x60 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre bryst (60x60 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon høyre bryst (70x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer høyre bryst (70x60 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Monzha 150 g/m² kortermet sportspolo for barn
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Polyester, 150 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 48x30x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159617709 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 4 | 50 |
| 8 | 37 |
| 12 | 27 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |