Detroit 130 g/m² teknisk t-skjorte for barn
Detroit 130 g/m² teknisk t-skjorte for barn
Art.nr. k66529c
Minste antall: 50 stk
Hurtigtørkende, teknisk og pustende materiale. Rund hals. Kombinasjon av to polyesterstoffer på rygg og skuldre. "Birds eye" material foran og pustende 3D meshmateriale bak. Stoffet er behandlet for å absorbere fuktighet. Dekorative sømmer på sidene og skuldrene. Noe lenger ryggstykke. Avtakbar etikett.
0,76 kg
Pris
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
Merking
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (200x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Silketrykk ikke standard full front (200x300 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon ikke standard full front (200x300 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimasjon ikke standard full front (200x300 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimasjon ikke standard full front (200x300 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Transfer ikke standard full front (200x280 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (230x350 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Silketrykk venstre overarm (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon venstre overarm (80x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer venstre overarm (80x60 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Silketrykk venstre bryst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon venstre bryst (80x80 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer venstre bryst (80x80 mm)
-
- DTF Transfer høyre overarm (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Silketrykk høyre overarm (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon høyre overarm (80x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer høyre overarm (80x60 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Silketrykk høyre bryst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimasjon høyre bryst (80x80 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer høyre bryst (80x80 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 | |
| 16 |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Detroit 130 g/m² teknisk t-skjorte for barn
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 130 g/m2, Contrast fabric, Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 130 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 26x37x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159674610 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 4 | 32 |
| 8 | 34 |
| 12 | 35 |
| 16 | 48 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |