Galena 320 g/m² unisex Aware resirkulert genser med hel glidelås
Galena unisex resirkulert genser med glidelås en perfekt blanding av stil og funksjonalitet. Denne genseren er laget av 320 g/m² resirkulert bomull og resirkulert polyester. Praktiskhet møter estetikk med frontlommer, mens den resirkulerte frontglidelås. Genseren inneholder resirkulerte Cyclo® fibre der de bruker forhåndssortert avfall som avgjør fargen på garnet. Disse fibrene reduserer ikke bare etterspørselen etter nye ressurser, men viser også en forpliktelse til et sirkulært liv. Det legemliggjør essensen av å redusere avfall og fremmer et lukket kretssystem. Hver genser kommer også med en Aware sporing. Denne innovative funksjonen lar brukere spore varens opprinnelse og reise gjennom en QR kode, noe som øker åpenheten i forsyningskjeden og fremmer en sterkere forbindelse mellom produktet og produksjonsprosessen. Med økende miljøbevissthet er Galena unisex-genseren med glidelås det ideelle bærekraftige valget.
2,92 kg
Pris
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
-
- Embroidery fixed bak høyt oppe (70x30 mm)
-
- Transfer bak høyt oppe (70x30 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard øverst bak (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (300x320 mm)
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (78x78 mm)
-
- Transfer venstre overarm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (78x78 mm)
-
- Silketrykk venstre bryst (80x80 mm)
-
-
- Transfer venstre bryst (100x100 mm)
-
- DTF Transfer høyre overarm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (78x78 mm)
-
- Silketrykk høyre overarm (100x150 mm)
-
-
- Transfer høyre overarm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Transfer høyre bryst (100x100 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 55 |
| CO2-avtrykk | 2,92 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 50% Resirkulert bomull og 50% Resirkulert polyester, 320 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 49x33x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159605959 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 540,00 | 530,00 |
| XXS | 82 |
| XS | 200 |
| S | 65 |
| M | 133 |
| L | 467 |
| XL | 0 |
| XXL | 2 |
| 3XL | 61 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |