Batian 300 g/m² unisex collegegenser rund hals i økologisk bomull
Batian 300 g/m² unisex collegegenser rund hals i økologisk bomull
Art.nr. r10711r
Minste antall: 50 stk
Unisex collegegenser i økologisk bomull og resirkulert polyester. Ribbestrikket hals, ermelinninger og midje. Dekorative overliggende sømmer på skulder, underarm, hals, ermelinninger og midje. Halvmånesøm på innsiden av halsen. Avtakbar etikett. Individuell emballasje av resirkulert materiale. Modellen er 190 cm. og har på seg str. L
4,95 kg
Pris
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
Merking
-
- DTF Transfer bak høyt oppe (70x25 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed bak høyt oppe (21x21 mm)
-
- Transfer bak høyt oppe (70x25 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard full front (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard full front (300x320 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard full front (280x230 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard øverst bak (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (250x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (90x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer venstre overarm (90x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (57x57 mm)
-
- Silketrykk venstre overarm (110x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre overarm (90x120 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer venstre bryst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (99x99 mm)
-
- Silketrykk venstre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre bryst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer høyre overarm (90x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer høyre overarm (90x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (57x57 mm)
-
- Silketrykk høyre overarm (110x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre overarm (90x120 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer høyre bryst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (99x99 mm)
-
- Silketrykk høyre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre bryst (120x120 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Batian 300 g/m² unisex collegegenser rund hals i økologisk bomull
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 4,95 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 57% Organisk bomull og 8% Bomull og 21% Resirkulert polyester og 14% Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 52x35x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159614609 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
| Antall | 50 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 270,00 | 260,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 33 |
| S | 80 |
| M | 103 |
| L | 218 |
| XL | 51 |
| 2XL | 18 |
| 3XL | 80 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |