Markham 200 g/m² kortermet polo med stretch dame
Markham poloen med korte ermer og stretch for dame er den perfekte blandingen av stil, komfort og allsidighet. Denne poloen er laget av et 200 g/m² dobbelt pikéstrikket stoff av høy kvalitet som gir en luksuriøs følelse og eksepsjonell slitestyrke. Den førsteklasses blandingen av 95 % bomull og 5 % elastan gir en optimal balanse mellom pusteevne, mykhet og stretch. Tilsetningen av elastan og den selvsiddende kragen gir en behagelig og fleksibel passform som gjør at du kan bevege deg uhindret gjennom hele dagen. Poloen er designet med en figursydd passform for en feminin look. Enten du er på vei til kontoret eller skal ut på en uformell tur, sørger denne poloen for at du ser og føler deg på ditt beste.
1,74 kg
Pris
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (250x350 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (250x350 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (90x90 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (57x57 mm)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (57x57 mm)
-
- Silketrykk venstre overarm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre overarm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre overarm (90x90 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (57x57 mm)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (57x57 mm)
-
- Silketrykk venstre bryst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre bryst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre bryst (100x100 mm)
-
- DTF Transfer høyre overarm (90x90 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (57x57 mm)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (57x57 mm)
-
- Silketrykk høyre overarm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre overarm (110x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre overarm (90x90 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (57x57 mm)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (57x57 mm)
-
- Silketrykk høyre bryst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre bryst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre bryst (100x100 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtrykk | 1,74 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Dobbel Piqué strikk i 5% Elastan og 95% Bomull, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 40x60x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159125365 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI,Wrap Gold |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| XS | 195 |
| S | 0 |
| M | 82 |
| L | 98 |
| XL | 144 |
| XXL | 17 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
