Centauro Premium 220 g/m² unisex polo
Art.nr. r66071r
Minste antall: 50 stk
Kortermet poloskjorte med lomme på venstre bryst. Krage og mansjetter i 1x1 ribbet stoff med detaljer. Knappestolpe med 3 knapper. Forsterkede dekkede sømmer i krage. Avtakbar etikett. Anti nuppe behandlet.
1,56 kg
Velg variant
Finnes i 7 varianter
Pris
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
Merking
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard full front (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard full front (310x250 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard full front (310x250 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard full front (280x230 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard øverst bak (57x57 mm)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (310x380 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (310x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (99x99 mm)
-
- Silketrykk venstre overarm (90x100 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre overarm (90x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre overarm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer høyre overarm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (57x57 mm)
-
- Silketrykk høyre overarm (90x100 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre overarm (90x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre overarm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer høyre bryst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (78x78 mm)
-
- Silketrykk høyre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre bryst (120x120 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Centauro Premium 220 g/m² unisex polo
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,56 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 60% Bomull og 40% Polyester, 190 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 36x52x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159693024 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 112,00 | 110,00 | 108,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 26 |
| M | 30 |
| L | 64 |
| XL | 30 |
| 2XL | 92 |
| 3XL | 5 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
