Beagle 155 g/m² kortermet t-skjorte for herre
Beagle 155 g/m² kortermet t-skjorte for herre
Art.nr. r65541b
Minste antall: 50 stk
Kortermet T-skjorte med dobbel, rund hals med elastan. Laget i rundstrikket stoff for voksene. Med forsterket søm i hals. Avtakbar etikett. Modellen er 190 cm. og har på seg str. L
0,82 kg
Velg variant
Finnes i 36 varianter
Pris
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
Merking
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard full front (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard full front (290x380 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard full front (290x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard full front (280x230 mm)
-
- Transfer ikke standard full front (280x230 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard øverst bak (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (290x380 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (290x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm)
-
- Transfer ikke standard øverst bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer venstre overarm (90x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre overarm (35x35 mm)
-
- Silketrykk venstre overarm (100x70 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre overarm (100x70 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre overarm (90x70 mm)
-
- Transfer venstre overarm (90x70 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer venstre bryst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (99x99 mm)
-
- Silketrykk venstre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre bryst (120x120 mm)
-
- Transfer venstre bryst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer høyre overarm (90x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre overarm (35x35 mm)
-
- Silketrykk høyre overarm (100x70 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre overarm (100x70 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre overarm (90x70 mm)
-
- Transfer høyre overarm (90x70 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer høyre bryst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (99x99 mm)
-
- Silketrykk høyre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre bryst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre bryst (120x120 mm)
-
- Transfer høyre bryst (120x120 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Beagle 155 g/m² kortermet t-skjorte for herre
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,82 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 100% Bomull, 155 g/m2 |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 35x46x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159641049 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 40,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 56 |
| S | 510 |
| M | 325 |
| L | 191 |
| XL | 248 |
| 2XL | 308 |
| 3XL | 71 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
