Belice 200 g/m² kortermet t-skjorte for dame
Belice 200 g/m² kortermet t-skjorte for dame
Art.nr. r65321z
Minste antall: 50 stk
Passformet T-skjorte med rund hals med V-formet halsåpning. Trimmede ermer og sidesømmer. Stoff i høykvalitets finish som gir det en myk og behagelig følelse. Avtakbar etikett. Modellen er 179 cm og har på seg str. S.
1,53 kg
Velg variant
Finnes i 10 varianter
Pris
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
Merking
-
- DTF Transfer ikke standard full front (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard full front (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard full front (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard full front (260x300 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard full front (260x300 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard full front (230x280 mm)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed ikke standard øverst bak (99x99 mm)
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk ikke standard øverst bak (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer ikke standard øverst bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer venstre bryst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed venstre bryst (78x78 mm)
-
- Silketrykk venstre bryst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk venstre bryst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer venstre bryst (80x80 mm)
-
- DTF Transfer høyre bryst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Embroidery fixed høyre bryst (78x78 mm)
-
- Silketrykk høyre bryst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Silketrykk høyre bryst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer høyre bryst (80x80 mm)
-
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Total pris kr
close
Tilbudsforspørsel på
Belice 200 g/m² kortermet t-skjorte for dame
st
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
Vennligst fyll ut alle obligatoriske felt
Takk for at du kontaktet oss
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,53 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 94% Bomull og 6% Elastan, 200 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 30x40x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159697176 |
| GPSR-Informasjon |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Trappede priser
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 25 |
| XL | 28 |
| 2XL | 4 |
| 3XL | 25 |
Prisspesifikasjon:
| Produkt | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |